КОМПАНІЯ
рік
заснування компанії
поставили вже більше
10 000 одиниць
медичного обладнання
власна кваліфікована
сервісна служба
власний відділ розробки
програмного забезпечення
Компанія «НМТ» почала свою діяльність на ринку з 2014 року та за цей період зарекомендувала себе як кваліфікованого експерта в галузі медичного обладнання та технологій.
В даний час компанія є одним з лідерів в області комплексного оснащення медичним обладнанням медичних установ в Україні.
Ми поставили вже більше 10 000 одиниць обладнання для інтенсивної терапії та неонатології, рентгенівської діагностики, стоматології, стерилізації, обладнали більше 500 державних і приватних медичних установ в Україні.
У ТОВ «НМТ» є власна сервісна служба, сервісні інженери якої мають високу кваліфікацію в області інтенсивної терапії, рентгенодіагностики та стоматології. Наші фахівці мають спеціальну освіту і пройшли екстра-тренінги на заводах-виробниках медичного і стоматологічного обладнання.
У складі компанії є медичні консультанти, інженери-розробники, медичні технологи, які можуть проконсультувати Вас і допомогти в розробці проектів.Компанія «НМТ» почала свою діяльність на ринку з 2014 року та за цей період зарекомендувала себе як кваліфікованого експерта в галузі медичного обладнання та технологій.
Наша адреса:
61002, Україна, м.Харків,
вул. Алчевських, 2
Зателефонуйте нам:
Тел.: +38 (057) 719-33-38
Тел.: +38 (057) 766-84-24
Напишіть нам:
E-mail: sales@nmt.com.ua
E-mail: office@nmt.com.ua
Made on
Tilda